8. Gen anahtarı

vasat

8. gen anahtarının gölgesi vasatlık, başkalarının bizim hakkımızda ne düşüneceği korkusuna dayalı bir model oluşturur ve bunların hepsi kendi imajımızla, dışarıya yansıttığımız imajımızla diğer bir ifade ile başkalarının gözünden kendimizi nasıl gördüğümüzle ilgilidir. Buradaki sorun taklittir, günümüz dünyasına baktığımızda insanların yaşamlarının, görüntülerinin, kıyafetlerinin, saçlarının, arabalarının vb. birçok açıdan ne kadar birbirine benzediğini fark etmişsinizdir. Bu, herkes gibi olma, kalabalığın arasından sıyrılmama, sıradan, dünyevi ve her şeyden önce güvenli bir yaşam sürme arzusunda kendini gösterir.

8. Gen Anahtarından kaynaklanan en derin korku başarı korkusudur. Bu korku program eşi olan 14. Uzlaşma Gölgesiyle desteklenir. Hayallerinizden başarısızlık korkusu nedeniyle değil başarı yolunda tüm toplumu karşınıza alacağınızı ve sizden beklenenlere karşı geleceğinizi bildiğiniz için vazgeçersiniz. 8. Gölge herkesin bildiği yaşam tarzını gösterir: feda edilen yaşam tarzı, herkes tarafından bilinen hayal gücünün eksik olduğu konformist yaşam. Bu Gölgenin karanlığından ve korkusundan çıkmak için kim olduğunuzu ve gerçekten neye kadir olduğunuzu öğrenmek yoğun enerji ve cesaret ister. Eğer vasat olmak istemiyorsanız kendi yolunuzu bulmalı ve dünyada bireyselliğinize yatırım yapmalısınız.

tarz

fotoğraf: Aurel_Cham

Kendi tarzını bulmak diğerleri ne düşünecek kaygısı olmadan kendin olmaktır. Tarz akıl dışında olduğundan tekrar edilemez ve yapay olamaz; her zaman kendiliğinden ve doğal olarak ortaya çıkar.

8. Gen anahtarının  Arma tarz/stil frekansında nasıl göründüğümüz, ne giydiğimiz ve ne yaptığımız önemli değil. Bilincimizin kalitesiyle ilgili.  Tarz deha ve kuantum sıçramasıyla doludur. Gerçek tarz/stil her zaman isyankardır çünkü her zaman kendini yeniden yaratır.

zarafet/zarif

Zarafet güzelliğin sözsüz ifadesidir. Bilinç, hayatın her anında değişerek her zaman kendi kendine ark yapar. Tamamen hareketsiz. Hiçbir şey yapmamak en büyük itaatsizlik eylemidir. Bu akışkan duruma girdiğinizde, kalbiniz sürekli gelişen yaşam denizlerinde elmas bir nilüfer gibi süzülür. Bir pırlanta gibi yaratılışın kalbinde parlayan, her yerde farklı frekansta pırlantalar görürsünüz.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir