|

64.gen anahtarı

kafa karışıklığı

Karışıklık kendi başına çok doğal durumdur. Kadim simyacılar bu durumu “massa confuza” olarak adlandırmışlardır. Evrenin doğum öncesindeki ilk fırtınada olan element kargaşasıdır. 64. gölge kafa karıştırıcı. Ama her zaman bir çıkış yolu vardır ve o da kendine zaman vermektir. Zaman her şeyi netleştirir.  Karışıklık sonunda kendi kendine belirginleşir. Ancak gölge frekansında süreçlerimize veya kendimize asla yeterli zamanı vermeyiz. Ve kafa karışıklığının ortasında alınan herhangi bir karar çoğu zaman sabırsız olduğumuz için durumu daha da kötüleştirir.  Bunun yerine iç ve dış baskılar bizi hazır olmadan harekete geçmeye zorlar. Bulmacanın tüm parçalarını bir araya getirmesi zaman alır, ancak kafa karışıklığını bastırmaya çalışırsanız, bilinçte hiçbir değişiklik olmayacaktır. Ve daha önce de belirtildiği gibi, tek bir çözüm var, zaman. Sadece bu belirsizlik durumunda kalmalı ve bu büyülü sırrın açığa çıkmasını beklemelisiniz.

hayal gücü

Hayal gücü hediyesi, sadece boş hayaller ve fanteziler değil, aynı zamanda kendinizi ve tüm dünyayı sarsma yeteneğidir. Bu tür bir dahiliği fark etmek için, gerçek değişime açık olmalı ve eski kalıplara sıkışıp kalmamalıyız. 64. Arma, kendiliğinden olana, kabul edilemez olana ve beklenmeyene güvenir. Zihnimizi aydınlatmak için karışıklık yerine ilhamı tercih eder ve sağ beyinden gelen görüntülere kulak verir ve onlara güvenir. Cesur bir şekilde, kararlılıkla ve sabırla derin dönüşümleri ve döngüleri kolayca kabul eder.

aydınlanma

64. Gen Anahtarının ermişlik konusu ışıktır. Işık bilincin içsel doğasıdır, maddelerin ayrılmaz parçasıdır. Işık, simyanın amacı ve aydınlanmanın anahtarıdır. Işık her yerdedir. Her şeye ışık, hatta karanlık nüfuz ediyor. Ancak iç ışık, gördüğümüz ışıktan farklıdır. Bilincin saf ışığı, fiziksel ışık kavramımızın ötesindedir. Çekirdeğinden parlar ve ilahi yaşamı doğurur.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir