50. GEN ANAHTARI

Bozulma/yolsuzluk

Resim: AndNowProjekt

50. genin gölgesinin temel konusu yolsuzluk/bozulmadır. “bozuk veri” ile ilgilidir. Gölge boyutunda insan beyni bilgileri korku frekansında işler. Bu durum bilgilerin bozulmasına (deforme olmasına) sebep olur ve bunun sonucu olarak kendini doğru gösteremez.   50. Gen anahtarı her birimizin, doğduğumuz anda donanımımıza yerleşmiş bir virüsle bedenlendiğini ifade eder. Bu virüs anne karnında etkisini göstermeye başlamış ve DNA’mıza işlenerek karmik mirasımızı oluşturmuştur. Aynı zamanda, atalarımızdan kalma karmik bagaj ve genetik kalıplarla birlikte, doğamızın gerçek modelini bozan yatkınlıklarımız olduğunu söyler. 50. gen anahtarı çok boyutludur. Tüm frekanslar alemini yöneten sekiz müzik anahtarından biridir. Diğerleri 12., 22., 59., 6., 27., 57. ve 20. Gen anahtarlarıdır. Amacımız, bu bozuk programların kökünü kazımak ve temel sabit diski yeniden başlatmak için “Uyanış Yolculuğu” nu yapmaktır.

denge

Resim: daschorsch

Bu anahtar sayesinde, yolsuzlukla /bozulma ile mücadele etmek ve dengeyi sağlamak mümkündür. İçimizde dengeyi bulduğumuzda, dünyadaki dengeyi temsil eden bireyler oluruz ve doğal sistemlerde de dengeyi görürüz. Hayat çarkında ortada bir denge noktası vardır ve ruhumuzun uyanış sürecinde bu dengeye ulaşması gerekir. Kendi içimizdeki gerçeğe güvenmeyi ve aşırılıklardan kaçınmayı öğrenmek, yeni bir yol ve sürdürülebilir bir yaşam için önemlidir. Denge, huzur ve hakikati geliştirirken hayatımızın her alanını uyumla doldurmamıza yardımcı olur.

harmoni

Resim: Bluemount_Score

Yaşam tarafından iç dengemizi koruma becerimiz defalarca teste tabi tutulur. Bu nedenle, yenilik yapmaya ve her duruma yaratıcı bir şekilde uyum sağlamaya devam etmeliyiz. Çoğu zaman gölge durumundayken dengemiz bozulur. Ancak içsel varlığımızın daha fazla farkına vardıkça, kendi dengemizin kaynağı olduğumuzu anlamaya başlarız. Ve bunu sürdürmek emek ister…

Hem bireysel hem de kolektif, barış içinde yaşamayı öğrenmek için buradayız. Soğukkanlılığımız ile  sakin hale geliriz. Görünmeyen ama DNA’ da kodlanmış, ayarlanmış her hücre tarafından bize iletilen bir uyum.  Duyularımıza görünen dünyanın ötesinde, denge yaratmak için daha derin bir uyum vardır.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir