47. gen anahtarı

baskılama

47.Gölge, atalarımızın irsi acıları ve genetik hafızası ile ilişkilendirilir. Bu genetik hafıza kişinin korkularının temelini oluşturmakta ve bu korkular kişinin karakterini etkilemektedir. 

Kişinin korkuları ve karanlık yönleri kendisini anlamasına ve dönüşmesine yardımcı olmaktadır. Kendi gölgenizi reddetmek, hem kişisel onurunuzu hem de yaşamın bütünlüğünü zedeler. Başkalarının söylediklerini sadece kendi bakış açınıza uygun şekilde duymak, bastırılmış anıların gizlenmesine yol açan bir biyolojik geri bildirim döngüsü yaratır. Bu, kendi kendini sınırlayan kalıplarımızı güçlendirir ve daha fazla karma biriktirir. Maalesef, çoğu insan bu acıyı fark etmez veya hissetmekten kaçınır.

Genellikle acımızı farklı yollarla engellemeye çalışırız. Bir çok şeyle, işle meşgul oluruz, dikkatimizi başka yönlere çekeriz veya istenmeyen duygularımızı veya özelliklerimizi bilinçsizce bir başkasına atfederiz. Acılarınız sihirli ayna gibidir. Ona sahip olmakla, değerini bilmekle ve kabul etmekle
görevlisiniz. Onu en dip çekmeceye saklamayı bıraktığınızda o kendi sihrini size gösterecektir.

dönüşüm

Korkularınızı kabul ettiğinizde, bir sonraki korku ortaya çıkar ve hayat sizi bu korkuyla yüzleştirmeye devam eder. Her insan, içindeki birçok katmanı ve bastırılmış duyguları içeren kendi Pandora kutusunu açmalıdır. Bu katmanlar birer birer çözüldükçe, sizi yok olmaktan kurtardığını düşündüğünüz yanılsamaları bırakırsınız. Hoşgörülü, açık fikirli bir tutum benimsediğinizde ve kendi durumunuzun sorumluluğunu kabul ettiğinizde dönüşüm gerçekleşir. Dönüşüm muazzam netliği, özgürleşmeyi ve yaratıcılığı teşvik eder. Çöp DNA’nın doğal okuma yöntemi, onu yaşamakla mümkün hale gelir. O zaman DNA açılır ve gerçek çözüm DNA’nın içine dalıp yaşamınızda oluşan her duyguyu ve her olayı kabul ettiğinizde hayatın akışına teslimiyet ile başkalaşım başlar.

başkalaşım

Tüm büyük hikayeler kurtuluşla sonuçlanır. Her zaman bir masumiyet dönemi vardır, önce kefaret ve zor sınavlardan sonra zafer. Ve tüm gen anahtarları için de durum böyledir. Gölgelerimizi dönüştürürken meydana gelen tüm bu küçük mutasyonlar, büyük dönüşümlere yol açar. Artık siz o eski siz değilsiniz. Tırtılın kozasından çıkıp tamamen başka bir varlığa kelebeğe dönüşmesidir olan.

47. ermişlik başkalaşım, inanılmaz bir mitolojiyle ilişkilendirilir, bu cehennemden, araftan, cennete bir harekettir. Bir fırtınadan sonra parlayan güneş hakkında. Ve sadece ıstırabını ve kaderini tamamen kabul eden kişi hayatını bu kadar yükseklere ulaştırır.

Eski yöntemlerimizi dönüştürmek tüm mesele böylece yeni olasılıklara açılabiliyoruz. Daha fazla sevgiye ya da daha fazla korkuya doğru ilerlemeyi seçme gücü her birimizin içinde yatıyor. Neyi seçeceksin? 

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir