40. gen anahtarı

Tükenme

40. Gen Anahtarı insan iradesinin gücünün doğru veya yanlış kullanımıyla ilgilidir.  Eylemleriniz evrenle uyum içinde olduğu zaman varlığınızın derinliklerinden hayati enerji yayılır. Eylemleriniz gerçek kaynağınızdan çıkmadığında ve zorlandığında enerjiniz tükenecektir. 

40. Gen Anahtarı, Tükenmişliğin Gölgesinden İlahi İradeye giden Azim yoludur.

40. Gen anahtarının gölgesi tükenme sizi iki yola sürükler; bir şeyleri kimseden destek almadan kendi iradenizi kullanarak hızlandırmak veya kendinizi yok sayarak zayıf irade gücünüzü başkaları tarafından çıkarları için kullanmasına izin vermek. Yanlış hedefe yönelik olarak kullanılan iradeniz böbrekler ve böbreküstü bezlerde gerginlik yaratır. 40. anahtarın yazılım ortağının gölgesi, 37. zayıflık gölgesidir. Enerjimizi uygun şekilde harcamadığımızda güçsüzleşiriz. Mide ve sindirim hastalıklarından sorumlu olan bu gen anahtarının diğer yönü kişisel irade gücüyle işi hızlandırmaktır. Kişilerin kendilerini izole ederek, kendi varsayımlarında kaybolmasına ve iş kolik şekilde yaşam alanından devamlı enerji kaybına, tükenmeye neden olur ve sonuç kalbin başkalarına kapatılmasıdır. 40. Gölge kişilerin sırf irade gücüyle işe devam etmesine neden olarak yalnızlık, izolasyon gibi başka alçak frekans durumlarını oluşturabilir.

Çözülme

Yaşam enerjiniz doğru kullanıldığında büyük miktarda enerjiye sahip olduğunuzu fark edersiniz.  Hologenetik profilinde 40. Gen Anahtarı olan kişiler güçlü iradeyle doğarlar. Bundan dolayı başka insanların kendi enerjisine ulaşımını kapatmalıdır. Siz “hayır” diyebilmelisiniz. O zaman ne enerjinizin nede kaynaklarınızın hiçbir zaman tükenmeyeceğini garanti eder. Gerçek Azim eğer gevşeme yoksa imkansızdır. Birçok insan hızlı yaşamın içinde gevşeme ve dinlenmeyi karıştırır. Hepimiz zaman zaman dinlenme ihtiyacı duyarız. Fakat daha çok gevşemeye ihtiyaç vardır. Dinlenme fiziksel bedenin enerjisini dengeler; gevşeme ise ince bedenlerin hepsini dengeler. Tam gevşediğinizde duygusal ve psikolojik sağlığınız fiziksel bedenin sağlıklı olmasına yardım eder.

tanrı İradesi

İlahi İrade, yalnızca tek bir niteliğe ihtiyacınız olduğu anlamına gelir: Teslimiyet. Yapacak bir şey yok. Yeter ki hayat gelsin. Sadece tetiklendiğinde ortaya çıkanlara dikkat edin. Kendi enerjinizden, düşüncelerinizden ve eylemlerinizden sorumlu olun. Merkezinize geri dönün. Gerektiğinde kendinizi affedin. Zorla değil, barışçıl bir şekilde teslim olun. Ve her şeyin Saf Lütuf olduğuna güvenin!

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir