3. gen anahtarı

Kaos

3. Gen anahtarı (heksegram), başlangıçlarda ki zorluk olarak  ifade edilir, değişimin her zaman zorluklarla dolu olduğuna inanırız. Kaos değişimin doğasını ve yaşamın sürekli dönüşümünü temsil eser. Hayata masumiyetle başlarız ve deneyimlerle değişiriz. Ancak değişim zamanı geldiğinde, çevremizdeki yapı ve ilişkilere tutunma eğilimimiz bizi güvenlik hissi yanılsamasında tutar. Ölüm yaşamın en büyük hatırlatıcısıdır, her şey geçicidir. Değişmeyen tek şey değişimin kendisidir. Sevdiklerimize bağlanmanın ve onlara sarılmanın zorlayıcı durumlarında  sevgiden uzaklaşmak içsel kaosa yol açabilir. Ancak kaos dış dünyaya yansımadan önce içe dönüş ve koşulsuz sevgiyle içimizde çözülmesi gerekir. İçsel dönüşüm ve farkındalıkla yeni bir hayatın ve hediye gibi yeni deneyimlerin ortaya çıkabileceğini hatırlamak ve değişime uyum sağlamak önemlidir. İçsel dönüşüm ve koşulsuz sevginin hayatın zorluklarını aşmak için güçlü araçlar olduğunu unutmamak gerekir.

yenilik

Hayat evrim ve değişim üzerine kurudur. Evrendeki her şeyin hareket ettiği ve değiştiği, hayatın sürekli genişlemesi ve yeniliklerin doğuşu ile karakterize olduğu bilinmektedir. Doğa boşluğu sevmez ve değişime uyum sağlayarak sürekli adaptasyon vardır.

Yeniliğin doğası risk almak ve başarı gerçekleşene kadar başarısızlığı sürdürmektir. Yeniliğin doğası, başarısızlığa rağmen denemeye devam etmektir ve ancak o zaman başarı mümkündür. 3.gen anahtarı başlangıçtaki zorlukları kabul etmemizi ve yenilik yaparak bizi masumiyete götüren yolu anlatır. Engellerin üstesinden gelmek ve onlarla kaygısız bir dokunuşla yüzleşmek için yenilikçi yollar yaratmak gerekir.

 3. gen anahtarının çocuklarla çok ilgisi vardır çünkü çocuk kaosu çok zahmetsizce kucaklar. Ve her birimizin içimizde bir yerlerde bir iç çocuk var. Bu nedenle, yenilik armağanının içinizdeki genç oyun ruhunu yeniden uyandırmasına izin verin. Ve sonuç olarak yenilik gelişecek. Tüm yeni başlangıçları merakla, maceracı, sevgi dolu ve masum bir kalple kucakladığınızı hayal edin.

masumiyet

3. Ermişlik frekansı masumiyetle ilişkilendirilir yaşam esasında masumdur. İnsanlar genellikle yaşamı kontrol edebileceklerini düşünür ancak bu düşünce bir illüzyondur. İnsanların, yaşamın bir parçası olduğunu anlaması gerekir. 3. Ermişlik bakış açısıyla yaşam bir oyuna benzer. İnsanların bilinç düzeyinde farklı bir evrim geçirecekleri belirtilmektedir. İnsanların bilinç düzeyinde farklı bir evrim geçirecekleri belirtilmektedir. Bu masum farkındalık gelecekteki insanlık için önemli olacaktır.

Masumiyet spektrumu sizi içinizdeki ‘ideal’ ile temasa geçmeye davet ediyor. Öyleyse, bu Gen Anahtarının muazzam yaratıcı enerjisini idealinize akıtın. Yaratıcılıkta büyük bir farklılık hissedeceksiniz ve doğal olarak yenilik yapmaya başlayacaksınız. Ve yenilik çok iyi hissettiriyor.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir