|

14. gen anahtarı

UZLAŞMA

14. Gen Anahtarı zenginlik, sağlık ve refahın sembolüdür. 14. Gölge ismi uzlaşmadır ve uzlaşma gezegende birçok insan tarafından norm olarak kabul edilir.   uzlaşma giderek öylesine ruhumuza işlemiştir ki bunun farkında bile değiliz. Sonuç kişisel bir özgürlük duygusu olmadan yaşamaktır. En iyi ikinciye razı olmak ve yaptığınız işten asla tam olarak zevk almamaktır. Bu, çoğumuz için en yüksek hayallerimizden taviz vermek bir alışkanlık haline geldi.  İçsel bir taviz verdiğinizde, kendinizi iyi hissetmezsiniz. Bir parçanız küçülür. Dahi bir hayat yaşamak için kendinize yeniden inanmaya başlamalısınız.

Çünkü uzlaşmanın nedeni hayal gücünün olmamasıdır, kendi özel ve bireysel gücüne inanmamaktır. 14. Gölge, 8. gen anahtarının vasatlık gölgesiyle beraber çalışır. İnsanlar bu nedenle bu iki alçak boyut frekans arasında kurban durumuna sıkışırlar, günlük rutinden çıkamazlar.

yeterlilik


resim: geralt

Hakiki yeterlik iyi iş çıkarmaktan daha büyük bir şeydir. Salahiyet maddi başarının dört anahtarı olan etkililik, şevk, yetenek ve esneklik içerir. 14. Armanın gizli çekicilik gücü vardır. Yeterlik güçlü manyetik alan yaratır. İhtiyacı olan desteği çekmek dışında maddi zenginliği de çeker.

Ve bu sadece parayla ilgili değil, aynı zamanda aşkla da ilgili. Koşulsuz seven, güneş gibi üretir, içsel zenginlik, bolluk ve ışıltı. Bunlar da, arkadaşlar, fırsatlar, nimetler ve daha fazla sevgi üretir. 

cömertlik

resim: Larisa-K

14. Ermişlik birikimle ilgilenmez. Güneş tüm dünyaya enerji vererek, sürekli yenilenir. Bu cömertlik ilkesinin tezahürüdür. Vermek demektir. Alma arzusu gittiğinde, bu ermişliğe geliyoruz böylece birliğe ulaşırız ve birlik sevgiye ve ihsan etmeye dayanır. Elbette vermekle birlikte almak gelir.  Ne kadar çok verirsek, o kadar çok alınır ve ne kadar çok verilirse, o kadar minnettar hissederiz. İçinizdeki şükran kıvılcımını beslediğinizde, sabit bir alev haline gelir. Onu beslemeye devam ettiğinizde, bir ateşe dönüşür. Ve ateşi beslediğinizde, o sizin içinizde bir Güneş olur.   Ve minnettarlığı sonsuz derecede saftır.  

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir